Hakkımda

Yemek yapma sevgim anne ve babam çalıştığı için okuldan geldikten sonra kardeşimle atıştırmalık bir şeyler hazırlamaktan başlıyor. O zamanlardan beri de bu sevgi artarak devam ediyor. Sonuçta dünyayı sevgi güzelleştirir. Yemekleri de öyle…

Bir tarif için alışveriş yapmak, onu hazırlamak, pişerken beklemek, tabağa nasıl daha güzel koyarım diye düşünüp alternatif birşeyler denemek. Sonrasında fotoğraflarını çekmek, onları düzenlemek, tarifi bloga eklemek ve seninle paylaşmak bunların hepsi beni çok mutlu ediyor.

26 yaşındayım. Çok sevdiğim İzmir ‘li bir adamla evliyim. Aslen Arnavut göçmeniyim. Doğduğum şehir İstanbul ‘dan üniversiteye gitmek için ayrıldım. Bu süreci Edirne ‘de tamamladım. Şu an ise İzmir ‘de yaşıyorum.

Kedileri çok severim. Köpeklere de sempatim vardır. Sukulentlere ayrı bir ilgim var. Dış ticaret üzerine okudum ama okurken grafik tasarım ve fotoğrafçılık alanları daha çok dikkatimi çekti çeşitli kurslarla bu eğitimi de destekledim.

Şimdi ise çok sevdiğim yemeklerimi yapıp onları fotoğraflıyorum. Fotoğraftan sonra ise afiyetle tüketiyoruz. 🙂  Sıcak Tencere için hedeflediğim bir kaç nokta var oraya ulaşmakla ilgileniyorum. Umarım başarırım.

Kucak dolusu sevgiler,

Tuğçe ÖZER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir