Marka Tavsiyesi – Endorfia Çikolata

Sizlerle kullanmaktan keyif aldığım, severek takip ettiğim markaları “Marka Tavsiyesi” başlığı ile paylaşacağım. İlk tavsiyem ise güzeller güzeli bir çikolata ve lokum markası sizlerin de tanışmasını istiyorum. “Endorfia” kişiye özel harika çikolata ve lokumlar hazırlayan bir marka. Beni ilk etkileyen ürünlerinin kalitesi oldu, hem göze hem de damaklara hitap eden harika bir uyum yakalamışlar.

Yedikçe yiyesiniz geliyor. Kahveleri de bir harika ve enfes kokuyor.

Ben güllü lokumlarını çok sevdim, gül yaprakları ile sarılmış yumuşacık bir lokum ağızda bıraktığı lezzeti ve kokusu bir harika üstelik asla hayvansal yağ ve glikoz şekeri içermiyor.

Bir diğer sevdiğim nokta ise ambalajlama şekilleriydi, ambalajı o kadar kaliteli ve dikkat çekici duruyordu ki içinden kesinlikle harika bir şey çıkacağından emin oluyorsunuz. Bir de bu şık ambalajda ki lezzetli ürünleri sevdiklerinize hediye ettiğinizi ve onların yüzünde ki mutluluğu düşünün.

Artık çiçek, ayıcık biraz demode kalıyor daha kişiselleştirilmiş, emek verilmiş ve karşılığını alabileceğimiz ürünler görmek istiyoruz. Endorfia ürünlerinde bu karşılığı tamamen alacağınıza eminim, kiminle paylaştıysam doğruca internet sitelerine yöneldiler.

Üstelik sadece kişisel değil kurumsal hediyelerinizde de bir çok avantaj sağlıyorlar. Böyle güzel işler yapan markaları desteklemeye devam edeceğim.

Şimdi biraz da kendilerinden dinleyelim;

İsabetli Hediyelere Giden Kısa Yol: Endorfia

Sevginizi daha güçlü ifade etmek, gönül almak, karşınızdakine kendisini özel hissettirmek, kurumsal ilişkilerinizi güçlendirmek, kurum imajınızı yansıtmak… Titizlikle seçilmiş bir armağan, tüm bunları ve daha fazlasını yapabilir.

Farklı konseptlere özel çeşitli alternatifleriyle Endorfia çikolata , her durum için isabetli hediyeler sunuyor.

Kişiler Arası İlişkilere Özel Hediyeler

Kutlamaya değer anlarda sevdiklerinizi mutlu edecek armağanlar Endorfia ’da. Çikolata, lokum, kahve, kolonya, draje çeşitleri ve bunların kombinasyonlarından oluşan setler, unutulmayacak jestlere dönüşüyor. Bu kapsamda, doğum günü kutlaması, özür dileme, terfi kutlaması, hasta ziyareti ve Sevgililer Günü gibi özel günlere uygun hediye alternatifleri söz konusu.

Kişiye Özel Hediyeler

Özel ilişkiler için isimli hediye seçenekleri değerlendirilebilir. “Kişiye özel” vurgusuna sahip hediye setleri, özel hissettirme işlevini yüksek performansla yerine getiriyor.

Tasarımında, sunulacak kişiye özel detaylar taşıyan bu seçenekler, salt “meta” değildir. Onların adeta kişilik sahibi olduğu, “hikâye anlatıcısı” konumunda bulundukları söylenebilir. Taşıdıkları yüksek manevi değer sebebiyle bunlar, kişi üzerinde güçlü etkiler bırakır.

Kurumsal Hediyeler

Profesyonel ilişkileri ve kurumsal imajı güçlendirmede kullanılacak kurumsal hediyelikler de Endorfia’da. Üst gelir grubuna hitap eden çikolata, lokum, kahve çeşitleri ve bunların kombinasyonlarından oluşan setler, iş ilişkilerinde kullanılacak hediye seçeneklerinden.

Ürünlerin her biri kalite ve estetik konularında, beklentilerden fazlasını karşılıyor. Tüm detayların üzerinde titizlikle durulması, büyük farklar ortaya çıkarmakta. Bu detaylardan biri, ürün yapısıyla ilgili. Endorfia ürünleri glikoz şekeri ve hayvansal yağ içermemektedir.

Ambalaj ve kutular da en az içlerindeki ürünler kadar dikkat çekici. Şık tasarımlara sahip ambalaj ve kutular, hediyeyi daha özel kılıyor.

Etkili bir promosyon çalışması için logolu kutu tasarımları da değerlendirilebilir. 50 kutu ve üzeri siparişlerde işletme logosunu taşıyan hediye kutuları hazırlanmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Web site linki : https://www.endorfia.com/

Youtube :        https://www.youtube.com/c/endorfia

Instagram :         https://www.instagram.com/endorfia.com.tr/

Pinterest :          https://tr.pinterest.com/endorfia_chocolate/?autologin=true

Facebook :         https://www.facebook.com/endorfia.com.tr/

2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir