Sıcak Tencere Yemek Blogu Mutfağa Giriş

Mutfağa Giriş

Mutfağa giriş sayfama hoşgeldin, iyi ki geldin.

Nedir Mutfağa Giriş?

Benim gibi sadece anne evinde makarna haşlamak, yumurta kırmak ve bulaşık yıkamaktan öteye geçmeyip çalışma hayatınızı öne sürdüyseniz. Evlendikten sonra koca bir mutfak size kaldığında çılgınlar gibi yemek yapma isteği uyandıysa içinizde işte bu sayfada çok şey bulacaksınız. Temelden birlikte öğrenmeye başlıyoruz. Merak ettiğiniz konular var ise veya birşeyler sormak isterseniz sicaktencere@gmail.com adresine mail atabilirsiniz, birlikte dener öğreniriz. Bu mutfak hepimizin, hep birlikte sofraya oturalım.

Mutfağa Giriş ‘te Neler Bulamazsınız?

Mutfağa Giriş sayfamda teknik ve sizi boğacak bilgiler yerine en pratik ve anlaşılması en kolay bilgileri bulacaksınız. Okuyup okuyup anlaşılmayan veya okumaktan sıkılacağınız uzun uzun paragraflar olmayacak. Bol bol video, fotoğraf, açıklayıcı kısa metinler bulacaksınız.

Yemek yapmayı bilmeseniz bile açıklayıcı görseller sayesinde bütün tavuk parçalamayı, evde mayonez hazırlamayı, flambe etmenin ne demek olduğunu en eğlenceli haliyle öğreneceğiz. Bazen gözden kaçırdığım veya atladığım konular olabilir orada da sizden destek alacağım görmek istediğiniz paylaşımları araştırıp, deneyip, fotoğraflayıp hazırlayacağım. Bahsettiğim gibi bu mutfak hepimizin o mükemmel sofralara hep birlikte oturacağız.


Instagram hesabımı takip etmeyi unutmayın, güncel bilgileri kaçırmayın.


Mutfağa Giriş

Konu Başlıkları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir